Antalya’nın Manavgat ilçesinde yolun karşısına geçmekte olan genç, otomobilin çarpması sonucunda yaralandı.
Yaralanan gencin babası, yerde yatan oğlunun başından ambulansa binene dek bir an olsun ayrılmadı.
Kaza, Aydınevler Mahallesi Hasan Fehmi Boztepe Caddesi üzerinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Emniyet Müdürlüğü istikametinden Adliye istikametine seyir halindeki Sait Türeli’nin kullandığı 07 AIM 460 plakalı otomobil, aniden yola fırlayan Mustafa Çelikhan isimli gence çarptı. Kazanın ardından aracını yol kenarına çeken otomobil sürücüsü çarptığı gencin yanına koşarken, gence ilk müdahaleyi mesaisini tamamlayarak evine dönmekte olan bir sağlık çalışanı yaptı. Gencin babası ve ablası yaralı genç 112 sağlık ekiplerinin olay yerindeki müdahalesinin ardından ambulansa alınana dek başından ayrılmadı.
⤵ Yasal bilgilendirme: Birhaber.de sitesindeki yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar içerik yazarları tarafından sağlanan bilgiler öneri niteliğinde olup bu yazıların içeriğine dayanarak herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce bir profesyonel veya uzman önerisi alınmalıdır. Birhaber.de içerikler nedeniyle herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Birhaber.de sitesinde ve sosyal medya hesaplarında paylaşılan bilgiler herhangi bir yasal veya başka bir konuda profesyonel öneri işlevi teşkil etmemektedir. Birhaber.de yayındaki içeriğin güncel, doğru ve eksiksiz olduğu hakkında herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.
⤵ Yasal bilgilendirme: Birhaber.de sitesindeki yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar, içerik yazarları tarafından sağlanan bilgiler, öneri niteliğinde olup bu yazıların içeriğine dayanarak herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce bir profesyonel veya uzman önerisi alınmalıdır. Birhaber.de içerikler nedeniyle herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
GÜNDEM
23 gün önceALMANYA
24 gün önceSİLA YOLU
27 Temmuz 2024ALMANYA
27 Temmuz 2024