Niğde’de jandarma ekipleri tarafından kaçak alkol üretilen eve düzenlenen operasyonda 2 kişi gözaltına alındı.
Niğde İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan kaçakçılık ve organize suç olayları çalışmalarında, Niğde merkezde şüpheli bir şahsın evinde kaçak alkol üretimi yaptığı bilgisine ulaşıldı. Harekete geçen ekiplerin düzenlediği operasyonda şüphelinin aracında, bina ve eklentilerinde yapılan aramalarda 26 adet anason yağı, 7 adet plastik bidon içerisinde toplam 30 litre etil alkol, yaklaşık 70 litre anason, 7 adet kaçak alkol yapımında kullanılan ölçüm kiti ele geçirildi.
Ele geçirilen materyallere ekipler tarafından el konulurken, olayla ilgili 2 kişi yakalanarak gözaltına alındı.
⤵ Yasal bilgilendirme: Birhaber.de sitesindeki yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar içerik yazarları tarafından sağlanan bilgiler öneri niteliğinde olup bu yazıların içeriğine dayanarak herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce bir profesyonel veya uzman önerisi alınmalıdır. Birhaber.de içerikler nedeniyle herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Birhaber.de sitesinde ve sosyal medya hesaplarında paylaşılan bilgiler herhangi bir yasal veya başka bir konuda profesyonel öneri işlevi teşkil etmemektedir. Birhaber.de yayındaki içeriğin güncel, doğru ve eksiksiz olduğu hakkında herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.
⤵ Yasal bilgilendirme: Birhaber.de sitesindeki yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar, içerik yazarları tarafından sağlanan bilgiler, öneri niteliğinde olup bu yazıların içeriğine dayanarak herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce bir profesyonel veya uzman önerisi alınmalıdır. Birhaber.de içerikler nedeniyle herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
GÜNDEM
23 gün önceALMANYA
24 gün önceSİLA YOLU
27 Temmuz 2024ALMANYA
27 Temmuz 2024