Edirne’de Meriç Nehri’nde göçmen olduğu değerlendirilen erkek cesedi bulundu.
Türkiye-Yunanistan sınırını oluşturan ve Edirne’nin Karaağaç Mahallesi’nden de geçen Meriç Nehri’nin kum ocakları mevkiinde erkek cesedi gören piknikçi vatandaşlar, ihbarda bulundu. Olay yerine AFAD, ambulans ve jandarma ekipleri sevk edildi. AFAD ekipleri tarafından zodyak botla nehirden çıkarılan ceset, jandarma tarafından yapılan incelemenin ardından otopsi için Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı.
Cesedin, yasadışı yollarla Meriç Nehri üzerinden Yunanistan’a geçmeye çalışırken boğulan yabancı uyruklu göçmene ait olduğu ihtimali üzerinde duruluyor.
⤵ Yasal bilgilendirme: Birhaber.de sitesindeki yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar içerik yazarları tarafından sağlanan bilgiler öneri niteliğinde olup bu yazıların içeriğine dayanarak herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce bir profesyonel veya uzman önerisi alınmalıdır. Birhaber.de içerikler nedeniyle herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Birhaber.de sitesinde ve sosyal medya hesaplarında paylaşılan bilgiler herhangi bir yasal veya başka bir konuda profesyonel öneri işlevi teşkil etmemektedir. Birhaber.de yayındaki içeriğin güncel, doğru ve eksiksiz olduğu hakkında herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.
⤵ Yasal bilgilendirme: Birhaber.de sitesindeki yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar, içerik yazarları tarafından sağlanan bilgiler, öneri niteliğinde olup bu yazıların içeriğine dayanarak herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce bir profesyonel veya uzman önerisi alınmalıdır. Birhaber.de içerikler nedeniyle herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
GÜNDEM
23 gün önceALMANYA
24 gün önceSİLA YOLU
27 Temmuz 2024ALMANYA
27 Temmuz 2024