Antalya’da 15 Alman turisti havalimanına götürmekte olan midibüs, sürücünün kontrolünden çıkarak karşı şeride geçti. Kazada yaralanan olmazken, turistler başka bir araçla havalimanına götürüldü.
Kaza, öğle saatlerinde Serik’te D-400 karayolunda meydana geldi. Manavgat istikametinden gelen Ramazan Ö.’nün kullandığı 07 S 8991 plakalı midibüs, yağan yağmurdan dolayı kayganlaşan yolda sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkıp karşı şeride geçti. Midibüsün refüjdeki tel çitler içinde bulunan palmiyeleri altına alması hızının yavaşlamasını sağlarken, karşı yönden araç gelmemesi muhtemel bir facianın önüne geçti. Midibüste bulunan 15 Alman turist ise kazayı yara almadan atlattı. Turistler kaza sonrası başka bir araçla havalimanına götürülürken, polis kazayla ilgili inceleme başlattı.
⤵ Yasal bilgilendirme: Birhaber.de sitesindeki yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar içerik yazarları tarafından sağlanan bilgiler öneri niteliğinde olup bu yazıların içeriğine dayanarak herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce bir profesyonel veya uzman önerisi alınmalıdır. Birhaber.de içerikler nedeniyle herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Birhaber.de sitesinde ve sosyal medya hesaplarında paylaşılan bilgiler herhangi bir yasal veya başka bir konuda profesyonel öneri işlevi teşkil etmemektedir. Birhaber.de yayındaki içeriğin güncel, doğru ve eksiksiz olduğu hakkında herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.
⤵ Yasal bilgilendirme: Birhaber.de sitesindeki yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar, içerik yazarları tarafından sağlanan bilgiler, öneri niteliğinde olup bu yazıların içeriğine dayanarak herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce bir profesyonel veya uzman önerisi alınmalıdır. Birhaber.de içerikler nedeniyle herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
GÜNDEM
23 gün önceALMANYA
24 gün önceSİLA YOLU
27 Temmuz 2024ALMANYA
27 Temmuz 2024