Zonguldak’ta bir şahsın av tüfeğini temizlerken vurduğu yengesi hayatını kaybetti.
Edinilen bilgiye göre olay, Dilaver Mahallesi Şehit Güngör Tuncel Sokak üzerinde yaşandı. İddialara göre Ersin T. av tüfeğine bakım yaptığı sırada silah ateş aldı. Saçmaların isabet ettiği yengesi Derya Tunçdemir (42) kanlar içinde kaldı. Ağır yaralanan 3 çocuk annesi kadın Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Derya Tunçdemir’in annesi ve yakınları hastane bahçesinde feryat edip sinir krizleri geçirdi.
Olayda kullanılan silah ve olayın şüphelisi Ersin T. ekiplerce gözaltına alındı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.
⤵ Yasal bilgilendirme: Birhaber.de sitesindeki yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar içerik yazarları tarafından sağlanan bilgiler öneri niteliğinde olup bu yazıların içeriğine dayanarak herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce bir profesyonel veya uzman önerisi alınmalıdır. Birhaber.de içerikler nedeniyle herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Birhaber.de sitesinde ve sosyal medya hesaplarında paylaşılan bilgiler herhangi bir yasal veya başka bir konuda profesyonel öneri işlevi teşkil etmemektedir. Birhaber.de yayındaki içeriğin güncel, doğru ve eksiksiz olduğu hakkında herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.
⤵ Yasal bilgilendirme: Birhaber.de sitesindeki yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar, içerik yazarları tarafından sağlanan bilgiler, öneri niteliğinde olup bu yazıların içeriğine dayanarak herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce bir profesyonel veya uzman önerisi alınmalıdır. Birhaber.de içerikler nedeniyle herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
GÜNDEM
23 gün önceALMANYA
24 gün önceSİLA YOLU
27 Temmuz 2024ALMANYA
27 Temmuz 2024