Kastamonu’nun Taşköprü ilçesinde 2 katlı ahşap ev, çıkan yangında kullanılmaz hale geldi.
Yangın, gece saatlerinde Kastamonu’nun Taşköprü Alamabatak köyünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Ali Elik isimli vatandaşa ait iki katlı ahşap evde bilinmeyen sebeple yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın tüm evi sardı. Alevleri gören vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen ekipler, yangını söndürmek için çalışma başlattı. Ekipler tarafından yapılan müdahale ile yangın söndürüldü.
Çıkan yangında can kaybı ya da yaralanan olmazken ev kullanılmaz hale geldi. Yangının sebebinin belirlenmesi için inceleme başlatıldı.
⤵ Yasal bilgilendirme: Birhaber.de sitesindeki yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar içerik yazarları tarafından sağlanan bilgiler öneri niteliğinde olup bu yazıların içeriğine dayanarak herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce bir profesyonel veya uzman önerisi alınmalıdır. Birhaber.de içerikler nedeniyle herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Birhaber.de sitesinde ve sosyal medya hesaplarında paylaşılan bilgiler herhangi bir yasal veya başka bir konuda profesyonel öneri işlevi teşkil etmemektedir. Birhaber.de yayındaki içeriğin güncel, doğru ve eksiksiz olduğu hakkında herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.
⤵ Yasal bilgilendirme: Birhaber.de sitesindeki yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar, içerik yazarları tarafından sağlanan bilgiler, öneri niteliğinde olup bu yazıların içeriğine dayanarak herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce bir profesyonel veya uzman önerisi alınmalıdır. Birhaber.de içerikler nedeniyle herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
GÜNDEM
23 gün önceALMANYA
24 gün önceSİLA YOLU
27 Temmuz 2024ALMANYA
27 Temmuz 2024