DOLAR 18,6151 0.05%
EURO 19,3633 0.93%
ALTIN 1.048,080,66
BITCOIN 3069241,82%
Amsterdam
°

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Almanya Otobüs Bileti Fiyatları, Seferleri Kaç Saat Sürüyor?
  • Bir Haber
  • Almanya
  • İstanbul Almanya Otobüs Bileti Fiyatları, Seferleri Kaç Saat Sürüyor?

İstanbul Almanya Otobüs Bileti Fiyatları, Seferleri Kaç Saat Sürüyor?

ABONE OL
21 Şubat 2022 16:06
İstanbul Almanya Otobüs Bileti Fiyatları, Seferleri Kaç Saat Sürüyor?
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Almanya’dan İstanbul’a otobüsle yolculuk; uçak fobisi, daha fazla yük ve uygun fiyat sebebiyle tercih edilmektedir. Özellikle yaz aylarında uçak biletlerinin pahalılığı otobüsle Türkiye’ye gitmeyi daha cazip hale getiriyor. Kendine ait aracı olup kilometrelerce yol gitmeyi göze alamayanlar da otobüsle Türkiye’ye gitmeyi seçmektedir. Almanya’dan Türkiye’ye otobüsle gitmek bazen bunaltıcı ve yorucu olmaktadır. Ancak yukarıda saydığımız etkenleri göz önüne alırsak otobüsle yolculuk bütçenize ekonomik gelebilmektedir.

İstanbul’dan Almanya’ya otobüs seferleri her hafta karşılıklı olarak düzenlenmektedir. Birden fazla ülkeden geçerek gerçekleştirilen bu yolculuk 32 ile 46 saat arasında sürmektedir. Almanya’dan kalkan bir otobüsün son durağı İstanbul Bayrampaşa Otogarıdır. İstanbul’dan kalkan bir otobüs Dortmund, Hamburg, Berlin gibi şehirlere direkt ulaşabiliyor. Bunun yanında Düsseldorf, Duisburg, Stuttgart, Köln şehirlerine de otobüsle ulaşabilirsiniz.

Almanya’dan İstanbul’a Otobüs Seferleri ve Bilet Fiyatları

Ulusoy Turizm, Almanya ile İstanbul arasında haftalık olarak otobüs seferleri düzenlemektedir. Bu otobüs seferleri günleri şöyledir;

  • Dortmund – İstanbul seferi: İstanbul’dan Almanya’ya otobüs seferleri Çarşamba günü yapılırken, Almanya’dan İstanbul’a Cumartesi günü otobüs seferi yapılmaktadır.
  • Münster – Hamburg – Berlin – İstanbul seferi: daha önce Almanya’dan Çarşamba ve Cumartesi günleri hareket etmekteydi. Ancak şuan seferler resmi sitede gözükmemektedir.
  • Viyana İstanbul seferleri: Avusturya’dan Cuma günleri, İstanbul’dan Salı günleri otobüs seferleri düzenlenmektedir.
  • Duisburg – Düsseldorf –  Köln – Stuttgart İstanbul seferleri: Almanya’dan Cumartesi günleri, İstanbul’dan Çarşamba günleri otobüs seferleri düzenlenmektedir.
Şehir Hareket Kalkış Süre
Dortmund
Hbf., ZOB Steinstrasse 54 08:00 46 saat
Essen
Hbh. 09:00 45 saat
Duisburg
Hbf., Otto-Keller-Strasse 09:30 45 saat
Düsseldorf
Hbf., Worringer Str. 140 10:30 44 saat
Köln
Flughafen Köln/Bonn 11:30 43 saat
Frankfurt
Hbf.,Südseite, Mannheimer Str. 14:30 39 saat
Mannheim
Hbf.,ZOB Heinrich-von-Stephan-Str. 15:30 38 saat
Karlsruhe
ZOB, Hbf., Südseite 16:30 37 saat
Stuttgart
Airport Busterminal (SAB) 17:30 36 saat
ULM
Fernbushaltestelle 18:30 35 saat
München
ZOB Hackerbrücke 21:30 32 saat

Ulusoy Turizm Münster – Hamburg – Berlin – İstanbul Otobüs Seferi

Şehir Hareket Kalkış Süre
Münster
Parkplatz Hafenstrabe, Frie-Vendt-Str. 07:30 44 saat
Osnabrück
Hbf., Eisenbahnstr., Bussteig Femreisebus 08:30 43 saat
Bielefeld
Station Brackwede, Eisenbahnstr. 42 09:30 42 saat
Hannover
ZOB, Rundestrabe 12 11:00 41 saat
Bremen
ZOB, Breitenweg 12:30 39 saat
Hamburg
ZOB, Adenauerallee 14:00 39 saat
Berlin
ZOB, am Funkturm 18:00 35 saat

Ulusoy Turizm Stuttgart – Viyana – İstanbul Otobüs Seferi

Şehir Hareket Kalkış Süre
Lörrach
Busbf./Hbf.Hst.B Fernbuslinien 06:00 42 saat
Freiburg
Hbf. Busbahnhof 07:00 41 saat
Kehl
Bahnhof 08:00 40 saat
Karlsruhe
Hbf.Südseite (hinter d.Bhf.) 09:00 39 saat
Stuttgart
SAB Flughafen 10:15 37 saat
Nürnberg
ZOB, Bhf/am Adcom-Center 13:15 35 saat
Regensburg
Hbf, 14:45 34 saat
Passau
Hbf, 16:45 32 saat
Linz
18:45 30 saat
Wien
21:30 27 saat

Ulusoy Turizm Almanya Türkiye Otobüs Bilet Fiyatları

İstanbul Almanya Otobüs Bileti Fiyatları 2022

Almanya’dan İstanbul’a, İstanbul’dan Almanya’ya otobüs bileti satın almak, sefer saatleri ve tüm detaylı bilgileri buraya tıklayarak resmi sitesinden öğrenebilirsiniz.

Alpar Turizm Lindau – Münih – İstanbul Otobüs Seferi

Alpar Turizm, Almanya ile İstanbul arasında haftalık seferler düzenlemektedir. İstanbul’dan Münih ve Lindau’ya salı, çarşamba ve cuma günleri saat 12:00’de hareket etmektedir. Almanya’dan ise Lindau 11:00’de, Münih 15:00’de, Salzburg 16:30’da İstanbul’a salı, cuma, cumartesi günleri hareket etmektedir. Lindau Münih Salzburg İstanbul otobüs seferleri için Alpar Turizm’den bilet satın alabilirsiniz.

Şehir Varış Ücret
Lindau-Münih
İstanbul Tek Yön: 100 € / Gid. Dön: 180 €

Yazıcıoğlu Turizm Dortmund – Münih – İstanbul Otobüs Seferi

Yazıcıoğlu Turizm, haftanın belirli günleri Almanya’dan İstanbul’a otobüs seferleri düzenlemektedir. İstanbul Bayrampaşa Otogarından da aynı şekilde Almanya’ya otobüs seferleri düzenlenmektedir. Almanya’ya her Çarşamba ve Cumartesi günleri saat 11:00’de otobüs seferleri düzenlenmektedir. Almanya Dortmund’dan İstanbul’a her Salı ve Cumartesi 07:15’de otobüs seferleri düzenlenmektedir. Ayrıca Yazıcıoğlu otobüs şirketi Münih’ten Salı 17:00 ile 20:30, Cuma 17:00, Cumartesi günleri ise 15:00 ile 20:30 saatlerinde iki adet otobüs seferi bulunmaktadır.

İstanbul Almanya otobüs güzergahı: İstanbul > Sofya > Belgrad > Zagreb >Maribor > Münih > Stuttgart > Mannheim > Frankfurt > Bonn > Köln > Düsseldorf > Dortmund

Yazıcıoğlu Turizm Dortmund – İstanbul Otobüs Seferi ve Bilet Fiyatları

Şehir Kalkış Tek Yön Gid.-Dön.
Dortmund
07:15 160 € 240 €
Bochum
08:00 160 € 240 €
Essen
08.30 160 € 240 €
Duisburg
09:15 160 € 240 €
Düsseldorf
09:45 150 € 230 €
Köln
10:45 150 € 230 €
Bonn
11:15 150 € 230 €
Frankfurt
13:45 140 € 220 €
Mannheim
14:55 135 € 210 €
Karlsruhe
15:55 135 € 210 €
Stuttgart
17:45 130 € 200 €
ULM
19:00 130 € 200 €
München
17:00 100 € 190 €
München
20:30 100 € 190 €
Lindau
10:00 120 € 220 €
Memingen
11:00 120 € 220 €

İstanbul Almanya otobüs bileti Yazıcıoğlu turizmden satın almak için Yazıcıoğlu Turizm resmi websitesinden bilgi alabilirsiniz.

⤵ Yasal bilgilendirme: Birhaber.de sitesindeki yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar içerik yazarları tarafından sağlanan bilgiler öneri niteliğinde olup bu yazıların içeriğine dayanarak herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce bir profesyonel veya uzman önerisi alınmalıdır. Birhaber.de içerikler nedeniyle herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Birhaber.de sitesinde ve sosyal medya hesaplarında paylaşılan bilgiler herhangi bir yasal veya başka bir konuda profesyonel öneri işlevi teşkil etmemektedir. Birhaber.de yayındaki içeriğin güncel, doğru ve eksiksiz olduğu hakkında herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.

⤵ Yasal bilgilendirme: Birhaber.de sitesindeki yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar, içerik yazarları tarafından sağlanan bilgiler, öneri niteliğinde olup bu yazıların içeriğine dayanarak herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce bir profesyonel veya uzman önerisi alınmalıdır. Birhaber.de içerikler nedeniyle herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.