A Milli Erkek Voleybol Takımı, FIVB Dünya Şampiyonası’na Çin’i 3-0 mağlup ederek başladı. Filenin Efeleri’nde Adis 19 sayıyla en skorer isim olurken, Burak 17, Burutay 8, Faik Samed ile Bedirhan 4, Arslan 3 sayı yaptı. Slovenya’nın başkenti Lübliyana’da oynanan maçı, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Erkek Milli Takımlar Koordinatörü Semih Oktay da takip etti.
A Milli Erkek Voleybol Takımı, 29 Ağustos Pazartesi günü TSİ 22.15’te İtalya ile karşılaşacak.
Salon: Lübliyana, Slovenya
Hakemler: Vera Mechan Walter Hugo (Peru), Kandil Wael (Mısır)
Türkiye: Faik Samed, Arslan, Burutay, Bedirhan, Adis, Burak, Volkan (L)
Çin: Yuantai Yu, Zhejia Zhang, Yaochen Yu, Jingyin Zhang, Shikun Peng, Guanhua Zhang, Yang Y.M (L) (Dai, Li )
Setler: 25-15, 25-19, 25-14
Süre: 1 saat (17, 21, 22)
⤵ Yasal bilgilendirme: Birhaber.de sitesindeki yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar içerik yazarları tarafından sağlanan bilgiler öneri niteliğinde olup bu yazıların içeriğine dayanarak herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce bir profesyonel veya uzman önerisi alınmalıdır. Birhaber.de içerikler nedeniyle herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Birhaber.de sitesinde ve sosyal medya hesaplarında paylaşılan bilgiler herhangi bir yasal veya başka bir konuda profesyonel öneri işlevi teşkil etmemektedir. Birhaber.de yayındaki içeriğin güncel, doğru ve eksiksiz olduğu hakkında herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.
⤵ Yasal bilgilendirme: Birhaber.de sitesindeki yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar, içerik yazarları tarafından sağlanan bilgiler, öneri niteliğinde olup bu yazıların içeriğine dayanarak herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce bir profesyonel veya uzman önerisi alınmalıdır. Birhaber.de içerikler nedeniyle herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
GÜNDEM
23 gün önceALMANYA
24 gün önceSİLA YOLU
27 Temmuz 2024ALMANYA
27 Temmuz 2024