Rize’nin İkizdere ilçesinde kaybolan Karayolları işçisi, yapılan arama çalışmaları neticesinde baygın halde bulundu.
Edinilen bilgiye göre, Rize Karayolları 10. Şube Şefliğine bağlı İkizdere Çamlık Bakımevinde çalışan 3 çocuk babası Halim Türüt, gece geç saatlerde kişisel eşyalarını bırakıp bakımevinden ayrıldı. Mesai arkadaşları, Türüt’ü bulamayınca kaybolduğu ihbarında bulundu. İhbar üzerine bölgeye jandarma ekipleri sevk edildi. Jandarma, AFAD ve İkizdere Arama Kurtarma (İDAK) ekiplerinin arama kurtarma köpekleri ile yaptığı arama çalışmaları sonucu Türüt, çalıştığı yerin yaklaşık 200 metre ilerisinde baygın halde bulundu. Türüt, sağlık ekiplerince ambulansla Rize Devlet Hastanesine kaldırıldı.
⤵ Yasal bilgilendirme: Birhaber.de sitesindeki yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar içerik yazarları tarafından sağlanan bilgiler öneri niteliğinde olup bu yazıların içeriğine dayanarak herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce bir profesyonel veya uzman önerisi alınmalıdır. Birhaber.de içerikler nedeniyle herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Birhaber.de sitesinde ve sosyal medya hesaplarında paylaşılan bilgiler herhangi bir yasal veya başka bir konuda profesyonel öneri işlevi teşkil etmemektedir. Birhaber.de yayındaki içeriğin güncel, doğru ve eksiksiz olduğu hakkında herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.
⤵ Yasal bilgilendirme: Birhaber.de sitesindeki yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar, içerik yazarları tarafından sağlanan bilgiler, öneri niteliğinde olup bu yazıların içeriğine dayanarak herhangi bir işlem gerçekleştirmeden önce bir profesyonel veya uzman önerisi alınmalıdır. Birhaber.de içerikler nedeniyle herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
GÜNDEM
23 gün önceALMANYA
24 gün önceSİLA YOLU
27 Temmuz 2024ALMANYA
27 Temmuz 2024